VIP program kasina El Royale

Uvítací bonusy se neustále zlepšují, protože jsou jako bonusy, které má většina kasin po celou dobu, prostředek k získání nových zákazníků, kteří zůstanou kasinu věrní. Uvítací bonusy nejsou ojedinělé a někdy jsou, nicméně většinou přicházejí jako bonusy za vklad nebo bez vkladu spolu s otočeními zdarma. Uvítací bonusy se také nazývají uvítací nabídky. Uvítacínabídka je jednou z funkcí VIP program kasina El Royale

Typy uvítacích nabídek 

  • Bonusy za vklad a bez vkladu 

Stejně jako u slova a naopak, vkladový bonus je dán novým registracím, když provedli počáteční vklad v online kasinu, to znamená, že se právě zaregistrovali a provedli závazek před uplatněním tohoto bonusu. Na druhou stranu bonus bez vkladu je také dán novým registracím, ano, ale jediným požadavkem je, aby se zaregistrovali v kasinu. Vklad není vůbec nutný ani povinný. 

Přestože oba bonusy stále obsahují požadavky na sázení, v závislosti na kasinu mohou být velmi vysoké nebo vysoké. Obvykle pouze požadavky na sázení vyhrazené pro r VIP hráče nejsou vysoké. Hráči si postupem času stěžovali, že sázkové požadavky na většinu bonusů jsou vysoké. 

  • Zatočení zdarma 

Zatočení zdarma většinou doprovázejí uvítací bonusy, nikdy nezůstávají osamoceně jako bonus kromě sekce promo akce nebo speciální nabídky. Kdykoli tedy kasina chtějí dávat jiné typy bonusů, přidávají k nim bezplatná otočení. Například uvítací bonusová nabídka může být €1000 rozdělena na 3 a může být přidáno celkem 15 bezplatných zatočení. Jako bonus, jen aby bylo vše atraktivnější.

Bonusové kódy

Bonusové kódy jsou na druhou stranu další věcí, díky které jsou uvítací bonusy chladnější. Když jsou bonusové kódy přidány k uvítacím bonusům, hráči musí pro získání bonusu projít kód. Bonusové kódy jsou sada čísel, abeced, které musí hráči používat, aby získali bonus. Veškeré informace o bonusovém kódu jsou obsaženy v sekci obchodní podmínky. Vždy se doporučuje, aby si všichni hráči, kteří mají zájem o uvítací bonus kasina, přečetli sekci s podmínkami, než se rovnou pustí do bonusu. 

Závěr

Uvítací bonusy jsou jednou z mnoha věcí, které si mohou nově přihlášení užít jako odměnu za úspěšnou registraci v online kasinu. Dva typy uvítacího bonusu lze také získat v závislosti na tom, který z nich je k dispozici. Bonusové kódy na druhé straně jsou poslední autobusovou zastávkou, kterou musí příjemci bonusu zastavit před uplatněním bonusu kasina. Ne všechny bonusy mají bonusové kódy, ale pokud ano, musíte bonusový kód použít k uplatnění uvítacího bonusu. Obecně platí, že uvítací bonus je v online kasinech velmi běžný, pokud se zaregistrujete dnes, šance, že budete těžit z uvítacího bonusu, je vyšší. Chcete jeden vyzkoušet? 

Leave a Reply